2-galaxy-note-7-660

Zastępcze egzemplarze Note 7 też mają problemy

Wygląda na to, że koszmar Samsunga z Galaxy Note 7 nie skończy tak szybko. Serwis Mashable informuje, że konsumenci, którzy dostali zastępcze egzemplarze swoich telefonów te, które powinny być wolne od wad – skarżą się na liczne usterki.

„Bezpieczne” Note 7 można poznać po tym, że na ekranie blokady oraz na górze ekranu głównego mają zieloną ikonkę baterii. W usprawnionych modelach miały zostać wyeliminowane wszystkie problemy poprzedniego modelu. Szczególnie te, które doprowadziły do przypadków zapalenia się i wybuchów urządzeń.

Klienci mieli cieszyć się bezproblemowym korzystaniem z urządzenia. Okazuje się jednak że mieszkańcy Korei Południowej, którzy otrzymali już nowe egzemplarze skarżą się na… problemy z działaniem smartfona. Wśród najczęściej wymienianych wad nowego urządzenia Wall Street Journal wymienia przegrzewanie się baterii oraz bardzo szybkie rozładowywanie się telefonu.

Producent w oświadczeniu skierowanym do cytowanej gazety pisze, że opisywane problemy są zupełnie niepowiązane z bateriami i są pojedynczymi przypadkami spowodowanymi masową produkcją.

Kuba Kramkowski

Zostaw komentarz