aplikacja_whatsapp_660

WhatsApp otrzymuje funkcje Snapchata

Wszystkie komunikatory Facebooka pomału zmieniają się w Snapchata. Pierwszy był Instagram, który dostał swoją wersję Stories ze Snapchata, kolejny był Messenger. Tylko kwestią czasu było skopiowanie interfejsu kamery Snapchata do kolejnego komunikatora Facebooka, czyli WhatsAppa.

whatsapp
(fot. WhatsApp)

 

Jak pisze wydawca aplikacji wprowadzamy nowe sposoby na modyfikację i personalizację zdjęć i filmów, którymi dzielisz się z rodziną i przyjaciółmi. Z nową kamerą WhatsApp możesz teraz rysować po swoich zdjęciach i filmach, jak również dodawać emotikony, aby lepiej wyrazić emocje. Tymczasem, żadna z tych nowości nie różni się zbyt wiele od tego, co znane jest ze Snapchata.

Oczywiście w najnowszej aktualizacji nie chodzi tylko o emotikony i rysowanie palcem po zdjęciach. Nowa funkcja kamery w WhatsApp obsługuje teraz przednią lampę błyskową, tak że możesz teraz robić perfekcyjne selfie nawet w nocy lub przy słabym świetle. Funkcja ta rozjaśni Twój ekran i poprawi jakość zdjęcia – nawet jeśli nie masz przedniej lampy błyskowej. Programiści dodali również funkcję zoom działająca przy nagrywaniu filmów.

Albo, jak chcecie, możecie tych wszystkich funkcji poszukać w Snapchacie zupełnie, jak przed aktualizacją WhatsApp.Jeśli już zdecydujecie się ją pobrać, to jest dostępna już na Androida, a wkrótce dołączy do nie iOS. Nowej wersji na Windows 10 Mobile raczej nie mamy się co spodziewać.

Kuba Kramkowski

Zostaw komentarz