applewatch-smartwatch-iwatch-zegarek-apple-660

Apple Watch i iPad Air 2 od dziś taniej

Oficjalna zapowiedź nowego iPada sprawiła, że starszą wersję tabletu nabędziemy od dziś taniej. Obniżki doczekały się także wszystkie warianty zegarka Apple Watch.

Minął już prawie rok od zapowiedzi Apple Watcha, jednak najwyraźniej nie mamy co liczyć na nowy model zegarka co 12 miesięcy. Zamiast tego, producent stara się dostarczać jak największą liczbę pasków dopasowanych pod konkretną część garderoby. Do oferty weszły nowe paski z plecionego nylonu w kolorach: niebieskim, różowym, pomarańczowym i czarnym, sportowe paski w kolorach: żółtym, morelowym i królewskiego błękitu oraz kilka rodzajów pasków skórzanych i nylonowych do tradycyjnej wersji zegarka.

Ceny wszystkich modeli Apple Watch zostały obniżone o 50 dolarów. W polskim sklepie koncernu z Cupertino obniżki prezentują się następująco:

1499 zł za Apple Watch Sport z kopertą 38 mm
1699 zł za Apple Watch Sport z kopertą 42 mm

Nowe ceny pozostałych wariantów zegarka można obejrzeć na stronie producenta – średnio potaniał on o 250 zł.

Najnowszego sprzęt Apple

W związku z zapowiedzią nowego iPada Apple postanowiło także obniżyć ceny poprzedniego modelu. Tu obniżka jest nawet większa niż w przypadku zegarka bo wynosi aż 100 dolarów. Na naszym rynku nowe ceny iPada Air 2 wyglądają następująco:

16 GB + WiFi – 1999 zł
16 GB + WiFi + Cellular – 2499 zł
64 GB + WiFi – 2399 zł
64 GB + WiFi + Cellular – 2899 zł

Kuba Kramkowski

Zostaw komentarz